Robert Downey Jr, Ironman’i Bırakmak İstiyor

Önce Hugh Jackman Logan’a veda etti, sonrasında Chris Evans önümüzdeki yıl gelecek 2 Yenilmezler filminden sonra karakteri bırakacağına dair güçlü sinyaller verdi ve şimdi de Marvel Evreninin en çok sevdiğimiz karakteri olan Ironman’imiz Robert Downey Jr gelecek Yenilmezler filminden sonra karaktere veda edeceğini söylüyor. Verdiği bir röportajda şunları söyledi.

Bu döngüsel bir şey. İlk Yenilmezler filmi çıktığında ‘Bundan daha iyi olamaz.’ demiştim. Fakat her zaman Russo biraderler gibi bayıldığım insanlar ve fırsatlar vardır. Herkes bana bu karakterin bana çok iyi uyan bir eldiven gibi olduğunu söylüyor. Her seferinde yeniden başlamak zorundayım ama sağlam bir temelle başlıyorum. Bu utandırıcı bir hale gelmeden zırhımı çıkaracağım.

2008 yılında ilk filmi çıktığından bu yana neredeyse 10 yıl geçti ve bu çok seveceğimiz Süper Kahramanlar filmleri furyasının öncüsü oldu. Daha öncede sevdiğimiz Süper Kahraman filmleri çıktı fakat bütün Süper Kahramanları tek bir evrenin içini toplamak ve onların buluştuğu filmler yapmak hayal bile edilemezdi fakat şimdi 60 karakterin bulunacağı yeni Yenilmezler filminde bahsediyoruz. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

via[News]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: