Dikkat Spoiler

Ryan Reynold ve Dedektif Pikachu

Ryan Reynold Dedektif Pikachu Oluyor

Deadpool yıldızı Legendary’nin canlı aksiyon Pokemon filmi Dedektif Pikachu’da rol alacak.

Reynolds, yaklaşmakta olan Jurassic World: Fallen Kingdom’da oynanacak olan Justice Smith ve Big Little Lies’ın aktrisi Kathryn Newton ile beraber oyun serisinden uyarlanan Detective Pikachu filminde yer alacak.

Rob Letterman (Goosebumps), Ocak ayı ortasında Londra’da çekimlerin başlayacağı projeyi yönetiyor.

Pokemon konsepti, Pokemon olarak adlandırılan sevimli ama güçlü canavarları ve o canavarları savaş turnuvalarında rekabet edebilmek için toplayan oyuncuları içeriyor.

Pikachu, Pokemon’un bir türüdür; Dedektif Pikachu karakteri ise, Pikachu kümesinden tuhaf bir tür, kendisi bir şeyleri bulmakta iyi olan kendine özgü bir araştırmacıdır. Reynolds, saygın dedektifi canlandıracak.

Hikaye, Smith karakterinin babası kaçırıldığında çocuğun onu bulmak için Pikachu ile takım kurmasını konu ediyor. Newton, maceralarında kendilerine yardımcı olan şahane bir gazeteciyi oynayacak.

Hollywood Reporter‘ın kaynaklarına göre rol, Yüzüklerin Efendisindeki Gollum gibi motion-capture yöntemi ile hayata geçirilecek.

Pokemon franchise’ı dünya çapında 300 milyon video oyunu sattı, 74 ülkeye 23,6 milyar TCG kartı gönderdi ve 20 sezon boyunca animasyonlu bir seri yayımlandığından şirket, özellikli proje için büyük umutlar yaşıyor.

Senaryonun son taslağını Alex Hirsch ve Nicole Perlman yazdı.

Reynoldslı Deadpool filminin ikincisi 1 Haziran’da gösterime girecek.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.