Ryan Reynolds, Green Lantern’ı Çekerken Deadpool’u Yazıyormuş

Bu senenin fenomen filmlerinden olan Deadpool hem gişede büyük bir başarı elde etti hem de izleyiciler tarafından çok beğenildi. Ryan Reynolds’un belki kariyerindeki en kötü filmlerinden olan Green Lantern’i çekerken bile aslında Deadpool’la uğraşıyormuş. Ryan Reynolds, Green Lantern’i çekerken filmin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick, Deadpool üzerinde çalışıyormuş.

Hollywood Reporter‘a röportaj veren Ryan Reynolds şunları söyledi:

Nasılsa, bir şekilde Deadpool tekrar Fox’a hayata geçirilecekken Green Lantern oldu. Bir çok insanın bilmediği şey senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick, New Orleans’a uçtu ve ben Green Lantern’i çekerken, aslında beraber Deadpool’u yazıyorduk.

Fakat yapımcılar Ryan Reynolds’a Deadpool filminin olasılığının olmadığını söyleyince Reynolds, Green Lantern’da ilerlemeye karar vermiş. Hatta bırakmayı teklif etmiş eğer Fox, Deadpool’u yapmak isteseydi. Ryan Reynolds o zamanları da şöyle anlatıyor.

Hemen yöneticiyi aradım, Fox’un Deadpool’un sahip olduğunu biliyordum ve şunları söyledim “Bak, şuan mezbaha’da duruyorum ve başka birine ‘Yaparım’ demek üzereyim. Eğer benimle bir Deadpool filmi yapabileceğini düşünüyorsan buradan ayrılırım ve o da bana “Ne yazık ki, hayır, bunun olacağını sanmıyorum.” Bu yüzden bende gittim ve Green Lantern’i yaptım.

Bu kadar yıl Deadpool’u bekledik ama daha önce yapılsaydı nasıl olurdu sorusunun cevabını hiç bir zaman öğrenemeyeceğiz ama iyi ki Deadpool’u Ryan Reynolds canlandırmış ve iyi ki böyle bir film yapıldı. Deadpool 2’de Cable’ın olacağını biliyoruz fakat kimin canlandıracağı henüz belli değil. Bunun yanı sıra sevimli taksici Dopinder ve Colossus ve Negasonic Teenage Warhead’da olacağı onaylandı.

deadpool applause clapping slow clap

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: