Seth Rogen ve Evan Goldberg’den ‘Invincible’ Filmi Geliyor

Robert Kirkman’ı hepimiz The Walking Dead çizgi romanlarından ya da dizisinden biliyoruz. Kirkman’ı sadece The Walking Dead’i yarattığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kendisi Invincible adlı çizgi romanında (Ryan Ottley ve Cory Walker ile birlikte) yaratıcısıdır ve bu çok sevilen çizgi romanında filmi gelecek ve Seth Rogen ve Evan Goldberg yazıp yönetecek.

Seth Rogen ve Evan Goldberg çizgi roman dünyasına çok uzak insanlar değiller. Zira kendileri Preacher dizisinin yaratıcılarından. Invincible’ı kısaca özetleyecek olursak, Dünya’nın en güçlü süper kahramanının oğlu olan bir lise öğrencisinin süper kahramanlığa yolculuğunu anlatıyor. Robert Kirkman, The Hollywood Reporter‘a verdiği röportajda şunları söyledi.

Yılardır hayranlar tarafından ‘Invincible nerde?’ sorusuna maruz kaldım. Cevap ise doğru takımın bir araya gelmesini bekliyorduk. Takım toplandı! Değerli beyfendiler Goldberg ve Rogen üst düzey yönetmen olduklarını kanıtladılar. Invincible’ın şaşırtıcı, sinirli, şok edici ve bazende kana bulanmış hikayesi daha yetenekli ellerde olamazdı. Rogen, Goldberg ve Universal ekibiyle birlikte bunun süper kahraman filmleri serileri arasında canlı ve heyecanlı bir süper kahraman olduğunu ispatlayacaklarına eminim.

Deadpool ve Logan gibi +18 filmlerin başarısı göz önüne alındığında başka bir +18 filmin gelecek olması bizi heyecanlandırıyor. Sizde konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: