Shazam’ın Çekimleri Şubat’ta Başlıyor Mu? İki İsimsiz DC Filminin Vizyon Tarihleri Duyuruldu

DC, Wonder Woman filmiyle beraber daha başarılı bir görüntü çizmek istiyor. Daha fazla süper kahraman filmi yapmak isteyen DC, 14 Şubat 2020 ve 5 Haziran 2020 için iki isimsiz film duyurdu. Söylentilere göre de Shazam filminin çekimleri Şubat’ta başlayacak ve 5 Nisan 2019’da vizyona girmesi planlanıyor.

Henüz Shazam filmi hakkında bir şey yok fakat Shazam’ın kötü adamı Black Adam’ı Dwayne Johnson canlandıracak ve Black Adam’ın solo filminin çıkacağını biliyoruz.Black Adam’ın Shazam filminde olup olmayacağı hakkında da henüz bir resmi açıklama yok. Bu iki filmde 2020’da yayınlanan bu tarihlerde vizyona girebilir. Hala vizyon tarihleri bulunmayan The Batman, The Flash hatta Wonder Woman devam filmi ve üstünde çalıştığı diğer filmlerini de bu tarihlerde gelebilir.

Henüz Shazam’ın oyuncusu belli değil. Dwayne Johnson, Shazam’ı Armie Hammer’ın canlandırmasını istediğini söyledi. Biliyorsunuz ki DC’yle en çok adı geçen oyunculardan biri Armie Hammer. Fakat henüz somut bir gelişme yok. Resmi bir açıklama gelene kadar bekleyeceğiz. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

via[MovieWeb]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: