Simon Pegg Yeni Filmi İçin Evrim Geçirdi

Simon Pegg, Mirastaki son rolü için şok edici bir dönüşüm geçirdi. Pegg, komedi çalışmasıyla dünyada tanındı. Ama o zamandan beri uzun bir yol kat etti ve daha ciddi roller aldı. Ayrıca, görünüşe göre bugünlerde Christian Bale’nin kitabından bir sayfa alıyor, tonlarca kilo kaybediyor ve yeni bir proje için çok fazla kas atıyordu.

49 yaşındaki Simon Pegg şu anda yönetmen Vaughn Stein’dan gelen Miras’ta görev alıyor. İkisi daha önce 2018’de yayınlanan ve Margot Robbie’nin başrol oynadığı Terminal’de birlikte çalıştı. Simon Pegg’ın kişisel antrenörü Nick Lower kısa süre önce, çevrimiçi olarak film için yaptığı dönüşümü gösteren ve en azından, etkileyici ve biraz şok edici olan bir fotoğrafını yayınladı. İşte fotoğrafla birlikte verilen başlıkta söyledikleri.

“Simon Pegg ‘Miras’ Filmi için 6 aylık vücut dönüşümü. Bu rolün özeti yalın, Çok yalın oldu. Belli bir vücut şekli ve görüntüsü gerektiriyordu.”
Nitekim, bu fotoğrafa dayanarak, Simon Pegg neyin gerekli olduğunu başardı. Bir beyzbol şapkası, spor salonu şortu ve bir milyon dolarlık gülüşü spor yaparken gördü. Pegg her zaman göreceli olarak zayıf bir adam olmuştur, ancak burada etkileyici bir altı paketi sallarken, ray gibi sıska görünüyor. En başta Christian Bale olmak üzere bazı aktörler bazen vücutlarını cehenneme sokabiliyorlar. Balya geçen yıl Vice’de Dick Cheney’i oynamak için kilo aldı ve diğer tarafta, tonlarca kilo verdi ve Makinist için çok aşırı bir diyet yaptı. Pegg’nin benzer şekilde aşırı bir şey yaptığını görmesi şüpheli. Oysa işte buradayız.

Peki, Simon Pegg bunların hepsini ne için yaptı? Miras filminin, aniden ölen, eşini ve kızını hayatlarını mahvetmekle tehdit eden gizli bir miras bırakarak, zengin ve güçlü bir ailenin patriğine odaklandığı söylenir. Pegg, Lily Collins ile birlikte başrolü oynayacaktır. Başlangıçta, Kate Mara film için dinlendi, ancak zamanlama sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. Senaryo, Matthew B.’den, Richard B. Lewis ve David Wulf’un ürettiği eserlerden geliyor.

Simon Pegg’i en son geçen yazki Mission: Impossible – Fallout’ta gördük, bugüne kadar uzun süredir devam eden franchise alanında en yüksek hasılat girişi oldu. Pegg, Netflix’in Dark Crystal: Star of Resistance ve Amazon’un çizgi roman serisi The Boys’ta ve bir kez daha Star Trek 4’te Scotty olarak oynayacak.

Simon Pegg Yeni Filmi İçin Evrim Geçirdi 2

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: