Sony; Venom, Silver & Black, Sicario 2 ve Daha Fazla Filmin Vizyon Tarihlerini Açıkladı

Öncelikle, Sony’nin oluşturduğu yeni Spider-Man’den bağımsız evrenle başlayalım. Bu evrenin ilk filmleri bildiğiniz üzere Silver Sable & Black Cat ve Venom olacak. Hatta Venom’u Tom Hardy canlandıracağı açıklandı. Silver Sable & Black Cat, 8 Şubat 2019’da vizyona girecek. Venom’un ise 2018 Ekim ayında vizyona girmesi planlanıyor. İki filmin hikayesi ile ilgili henüz detaylar gün yüzüne çıkmadı fakat Venom filminin bizi çok heyecanlandırdığını söyleyebiliriz.

2015 yılında vizyona giren ve Denis Villeneuve tarafından yönetilen Sicario filminin devam filmi de yolda. Filmde Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin gibi bir çok yıldız oyuncu bulunuyordu. Film 29 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek. Anne Hathaway’in baş rolünde bulunduğu Barbie filmi ise 8 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girecek.

Stüdyo Bad Boys 3’ü şimdilik rafa kaldırdı. Onun yerineWill Ferrell ve John C. Reilly baş rolünde bulunduğu komedi filmi Holmes ve Watson aldı. Holmes ve Watson 9 Kasım 2018’de vizyona girecek. Breaking Bad yönetmeni Michelle MacLaren’ın yeni filmi The Nightingale 25 Ocak 2019’da vizyona girecek.

via[THR]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: