Spider-Man: Homecoming Donald Glover ‘e İlk Bakış

Donald Glover ‘in Spider-Man: Homecoming ‘deki rolü ile ilgili spekülasyonlarla geçen bir kaç ayın ardından, ilk fragman bize bir göz atma şansı verdi.

OKU:Michael Keaton Spiderman Homecoming’de Oynamayı Neden Kabul Ettiğini Açıklıyor

Glover ormana benzer bir alanda beyaz bir minibüsün yanında duruyor. Onunla birlikte, elinde şok cihazına benzer bir alet tutan, tam olarak belli olmasa da Logan Marshall Green olabileceğini tahmin edebileceğimiz  bu adam büyük bir patlama ve parlak ışık ile birlikte elindeki aleti ateşliyor.

Logan Marshall Green ve Donald Glover - SpiderMan: Homecoming

Bu kısa sahneyi göz önünde bulunduracak olursak , Glover, patron sıfatı ile patlama yaratan adamı teftiş ediyor gibi duruyor. Ya da silahını.

Glover’in Spider-Man: Homecoming ekibine katılma hikayesi biraz enteresan. Donald, Miles Morales’i seslendiriyor.Miles Morales, Marvel’s Ultimate Evreninde Siyahi bir Spider-Man.

Herşey bir hayranının The Amazing Spider-Man ekibi için seçmeler yapılırken ona “örümcek adam rolünde oynasaydın” diye sorması ile başladı. Glover cevabını kendi stand-up’ı Weirdo’da verdi. Hayranı, verdiği “onu geliştirirdim” sözüne bayıldı ve sosyal medyadan bir kampanya başlattı.

Şu zamana kadar Spider-Man ekibine katılamamıştı ama artık Spider-Man: Homecoming‘in bir parçası.

via[Comicbook.com]

 

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: