Spiderman: Homecoming’in Ekstra Sahneleri Açıklandı

Marvel ve Sony’nin yaptığı antlaşmadan sonra tekrar Marvel evrenine kazandırılan Spiderman’in merakla beklenen solo filmi dün vizyona girdi. Filmin sonunda 2 tane ekstra sahne vardı. Gelin biraz bunlardan bahsedelim ve gelecek filmle ilgili bağlantısına bir bakalım.

İlk sahnede Adrian Toomes/Vulture hapishanede gelecek filmde muhtemelen kötü adamımız olacak olan Mac Gargan yani nam-ı değer The Scorpion ile karşılatığını görüyoruz. Gargan, Toomes’a Spiderman’in gerçek kimliğini soruyor fakat Toomes aptalı oynuyor ve bilmediğini söyleyerek ailesini görmek için yoluna devam ediyor. Tabi Toomes burada kendi intikamını almak istiyor da olabilir ya da ailesini korumak için böyle bir şey yapmış olabilir. Belki de sadece Peter Parker’a bir borcu olduğunu düşünerek de böyle bir harekette bulunmuştu olabilir. Bu sahneden çıkardığımız tek şey gelecek Spiderman filmimizin muhtemel kötüsü The Scorpion.

İkinci sahne gelecek filmlerle ilgili bir şey göstermek yerine daha eğlenceli bir sahne. Filmin sonuna Kaptan Amerika çıkıyor ve ‘Sabırlı olmak’ hakkında bir şeyler söylüyor. Biz gelecek filmlerle ilgili bir sahne veya ipucu beklerken Marvel bize güzel bir cevap veriyor ve sabırlı olmamamızı beklediğini söylüyor.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: