Dikkat Spoiler

Star Wars: The Last Jedi'a İlk Tepkiler Geldi: "MUHTEŞEM" 1

Star Wars: The Last Jedi’a İlk Tepkiler Geldi: “MUHTEŞEM”

Merakla beklenen Star Wars: The Last Jedi’ın Amerika’da ilk gösterimi yapıldı. The Force Awakens bazı yönlerden eleştiri alsa da genel olarak izleyici tarafından beğenilmişti. Gelen ilk tepkiler olukça olumlu.

ErikDavis/Fandango: The Last Jedi, kesinlikle harika, dokunaklı, eğlenceli, güçlü, muhteşem çekimleri ve çok iyi savaş sahneleri var.

Terri Schwartz/IGN: Kafamın içinde sürekli tekrar eden bir sahne var. O kadar müthiş ve beklenemedik ki ilk defa nasıl hissettiğimi unutmak istemiyorum.

Anthony Breznican/EW: Luke “İşler senin düşündüğün gibi gitmeyecek.” derken hakklıytı. The Last Jedi sizi parçalayacak sonra sizi bir bütün haline getirecek.

James Viscardi/Comicbook: Her bir sahne bir amaca hizmet ediyor. The Last Jedi en eğlenceli Star Wars filmi ve bu harika bir şey.

Jen Yamato/LATimes: The Last Jedi, insancıl, popülist, eğlenceli ve şaşırtıcı.

Joshua Yehl/IGN: Nefesimi tuttum, ağladım, güldüm, çığlık attım. Rian Johnson bu işin üstesinden gelmiş, belki de en iyi Star Wars filmini yaptı.

Umberto Gonzalez/TheWrap: Muhteşem! Rian Johnson’ın mükemmel filmindeki her duygusal sahne beni oldukça etkiledi. Tekrar izlemek için sabırsızlanıyorum.

Scott Mantz/Access Hollywood: Biraz uzun fakat geneli çok eğlenceli. The Force Awakens kadar iyi; Rogue One en iyisi! Beklediğimden daha çok güldürdü.

Peter Sciretta/Slash Film: The Last Jedi çok farklı, etkileyici, şaşırtıcı. Çok fazla duygu yüklü an, çok fazla inanılmaz an var.

Kevin Polowy/Yahoo: The Last Jedi bir zafer. Çok fazla büyük an , çok fazla duygu yüklü an var. Herkes alkışladı.

Wendy Lee Szany/Collider: Film muhteşem uzay savaşları ve muhteşem sinematografi ile dolu. Star Wars’a olan sevgimi pek çok yönden memnun etti. Tekrar izlemek için sabırsızlanıyorum.

Ülkemizde 13 Aralık’ta vizyona girecek!

via[Independent]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.