Stephanie Corneliussen, Poison Ivy’yi Oynamak İstiyor

DC çıkartığı son film Suicide Squad’la çok başarı elde edemedi ama kazandığı şeylerden biri Harley Quinn’i canlandıran Margot Robbie oldu ve DC, Harley Quinn filmini yapmaya karar verdi. Yapımcılarından biri Margot Robbie olacağını, filmin isminin Gotham City Sirens olacağını ve filmi Suicide Squad yönetmeni David Ayer’in yöneteceğini biliyoruz. Daha önceki yazımızda da bunlardan bahsetmiştik. Filmde DC’nin kadın kötülerinin de bulanacağını biliyoruz. David Ayer attığı bir tweetle filmde Poison Ivy ve Cat Woman’ın bulanacağının sinyalini verdi.

Mr. Robot’tan tanıdığımız Stephanie Corneliussen bu rolü canlandırmak istiyor gibi gözüküyor. Twitter’a kızıl saçlı haliyle bir fotoğraf attı ve altına “Sizin Poison Ivy’niz olabilir miyim?” yazdı. Bizce role yakışır gibi duruyor. Zaten Mr. Robot’ta nasıl kötü birini canlandırdığını az çok gördük.

Warner Bros. ve DC bu filmi yapmak için şimdiden kolları sıvadı. Suicide Squad eleştirmenlerden tarafından topa tutulsa da dünya çapında 745Milyon$ hasılat yaptı. Harley Quinn’in olduğu yerde Joker olmaz mı bizce olur fakat Joker’i Jared Leto mu canlandırır bilmiyoruz. Will Smith’de bir röportajında seve seve filmde oynayabileceğini söylemişti.

Gelelim Stephanie Corneliussen’ın Poison Ivy’yi oynama ihtimaline, bakınca güzel bir seçim gibi duruyor fakat zaten şuan bir DC’nin Legends of Tomorrow dizisinde Valentina Vostok karakterini oynamış durumda. DC, dizi evreni ile film evrenini tamamen ayrı tuttuğunu biliyoruz ama bir istisna olur mu bilemeyiz. Aşağıdan Stephanie Corneliussen’ın attığı tweeti bulabilirsiniz.

Jared Leto, Gotham’a Geri mi Dönüyor? Yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

via[movieweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: