Dikkat Spoiler

Şubat Ayında Yayınlanan 10 Fragman 1

Şubat Ayında Yayınlanan 10 Fragman

Bildiğiniz üzere Şubat ayı yılın en kısa ayı. Fakat filmler için öyle olmadı. Super Bowl gibi büyük organizasyon da bu aya denk gelince bir çok fragman geldi. Gelin Şubat ayında yayınlanan en dikkat çeken fragmanlara şöyle bir göz atalım.

Venom

Sony, SpiderMan haklarını Marvel ile paylaşmaya karar verdikten sonra farklı bir evren kurmaya karar verdi. Bunun ilk filmi de Tom Hardy’nin baş rolünde olduğu Venom filminden ilk teaserı yayınladı ve biraz olsun hayranların heyecanını dindirdi.

Deadpool, Meet Cable

Deadpool’un merakla beklenen devam filminde Josh Brolin’in canlandırdığı Cable karakterine özel bir fragman geldi. Deadpool ve Cable gelecek X-Force filmlerinde de bulunacak.

Uncle Drew

NBA yıldızı Kyrie Irving’in Pepsi reklamları ile ünlü olan Drew amca karakterinin filminden ilk fragman geldi. Filmde Kyrie dışında bir çok NBA yıldızı bulunuyor.

I Feel Pretty

Kendine güveni olmayan bir kadının bir kaza sonucu kendisini kusursuz ve güzel görmeye başlar. Bundan sonra hayatında daha korkusuzca yaşamaya başlar. Filmin baş rolünde son zamanların popüler komedi oyuncusu Amy Schumer bulunuyor.

Jurassic World: Fallen Kingdom

İlk filmi ile gişede inanılmaz bir başarı yakalan filmin yeni fragmanı Super Bowl sırasında yayınlanmıştı. İkinci filmi ise ilk filmden bir kaç yıl sonra geçiyor. Park artık dinazorlar tarafından işgal edilmiştir. Fakat patlamaya hazır bir yanardağ yüzünden  Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) dinazorları kurtarmanın bir yolunu aramaktadırlar.

Incredibles 2

Uzun zamandır beklenen animasyon film Incredibles’ın devam filminden ilk fragman geldi. İlk filmden bir kaç gün sonra geçecek.

Pacific Rim Uprising

Bir çok fragman yayınlanan fragmandan bu sefer de IMAX fragmanı yayınlandı. Dünya tekrardan yaratıklar tarafından istila altındadır. Jaegerlar tekrardan dünyayı kurtarmak üzere görevdedir.

Rampage

Yapılan yanlış deney sonucu bir goril büyük bir yaratığa dönüşür. Fakat bu deney sadece gorili değil bir çok hayvanı da canavara dönüştürmüştür.

Disobedience

Rachel Weisz ve Rachel McAdams’ın baş rollerinde bulunduğu film Ronit Krushka’ın babasının ölümünden sonra ailesine yanına dönmesinden sonra Esti Kuperman arasında yaşanan ilişkiyi anlatıyor.

Mission: Impossible – Fallout

Ethan Hunt geri döndü! Hatırlayacağınız üzere Tom Cruise’un yaşadığı kötü sakatlıktan sonra filmin çekimlerine bir süre ara verilmişti. Kahramanımız yeni bir görev ile karşımızda.

via[Fandango]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.