Super Bowl’da Yayınlanan Fragmanlar ve TV Reklamları

Her sene olduğu gibi dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri Super Bowl geçtiğimiz gün yapıldı. Tabi bizi ilgilendiren spor değil yayınlanan fragmanlar ve reklamlar oldu. Yapımcılar için çok iyi bir reklam çalışması. Gelin fragmanlara ve tv reklamlarına bir göz atalım.

Solo: A Star Wars Story 

Filmin yarısında yönetmenlerin ayrılmasından sonra aslında filme olan inancımız biraz düşmüştü fakat yayınlanan bu reklam biraz olsun bizi umutlandırdı. Ayrıca tam fragmanın yarın çıkacağı müjdesini de verdi. Film 25 Mayıs’ta vizyona girecek.

The Avengers: Infinity War

Hiç şüphesiz gecenin en çok beklenen TV reklamlarında biriydi. Ironman, Spiderman, Doktor Strange, Kaptan Amerika ve bir çok karakteri kısada olsa görme imkanı yakaladık. Film 27 Nisan’da vizyona girecek.

Mission: Impossible – Fallout

Serinin altıncı filmiyle Tom Cruise, Ethan Hunt karakterine geri dönüyor. Son iki filmde bulunan Jeremy Renner bulunmasa da onun yerine Supermanimiz Henry Cavill bulunuyor. Ayrıca Tom Cruise’un sakatlandığı an da fragmanda bulunuyor. Film 27 Temmuz’da vizyona girecek.

Jurassic World: Fallen Kingdom

Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın baş rollerinde bulunduğu ve ilk filmiyle büyük bir hasılat yapan Jurasic World’un devam filmi Fallen Kingdom’dan yeni bir TV reklamı geldi. İlk filmdeki adaya geri dönen karakterlerimizi daha büyük bir aksiyon bekliyor. Film 8 Haziran’da vizyona girecek.

Skyscraper

Son yılların en çok kazanan ve en popüler oyuncularından biri olan Dwayne Johnson’ın yeni aksiyon filminin ilk TV reklamı geldi. Son filmi Jumanji ile gişede Justice League’i geçti ve oyuncu ününe ün kattı. Film 13 Temmuz’da vizyona girecek.

Tom Clancy’s Jack Ryan

Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine’ı daha önce Jack Ryan karakterini oynarken görmüştük. Şimdi ise bu karakteri John Krasinski canlandırıyor.

Westworld

Westworld çıktığı 2016 yılında çok büyük ilgi görmüştü ve bir çok ödüle de layık görülmüştü. 2 yıldır 2. sezonu bekleyen hayranların heyecanına heyecan katan bir TV reklamı yayınlandı. Dizi 22 Nisan’da ekranlara geri dönecek.

Red Sparrow

Hunger Games yönetmeninin yaptığı filmde Jennifer Lawrence’i ajan olarak izleyeceğiz. Daha önce yayınlanan fragmanlardan da anlayacağımız gibi karanlık bir ajan filmi bizi bekliyor. Lawrence’i alışkın olmadığımız bir rolde göreceğiz. Film 2 Mart’ta vizyona girecek.

A Quiet Place

İlk fragmanı oldukça ürkütücü olan filmden bir TV reklamı geldi. Emily Blunt’un baş rolünde bulunduğu film gelecek ay SXSW festivalinde gösterilecek. 6 Nisan’da da vizyona girecek.

Sizi en çok heyecanlandıran fragman veya TV reklamı hangisi oldu?

via[The Guardian]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: