Tarantino’un Once Upon a Time in Hollywood Filmine Yeni Oyuncular Katıldı

Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’a iki yeni oyuncu daha katıldı. Bu yaz çekimlerinin başlaması planlanan filmin kadrosuna Burt Reynolds katıldı. Reynolds’ın oynadığı karakterin ismi George Spahn. Spahn, 1969’da Charles Manson’ın ve onun takipçilerinin Sharon Tate’i öldürmeden önce kaldıkları çiftliğin sahibi. Burt Reynolds’ın filmde önemli bir yan karakter olacak. Ayrıca filmin kadrosuna Tim Roth, Kurt Russell ve Michael Madsen. Rolleri henüz belli değil ama küçük rollerde onları izleyeceğiz.

Bildiğiniz üzere filmin ilk haberi geldiğinde filmin Manson ailesinin Sharon Tate’in öldürmesi üzerinde duracağı söyleniyordu fakat bunun yerine film farklı hikayeler üzerinden gidecek. Film, eski ününe  yitiren Western dizilerini yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve onun dublörü Clint Booth’un(Brad Pitt) Hollywood’da ki mücadelesini izleyeceğiz. Ayrıca Rick, Sharon Tate’in komşusuydu. Filmin isminden de anlaşılacağı gibi eski Hollywood’u ele alacak.

George Spahn’tan biraz daha bahsedecek olursak. 80 yaşındaki adam Spahn Çiftliğinin sahibi. Ayrıca bu çiftliğini Western filmlerinde kullanmak üzere kiraya veriyordu. Charles Manson kedisinin ve ailesinin çiftlikte kalması için Spahn’a Manson ailesindeki kadınlarla ilişkiye girmesini teklif etti. Ayrıca kör adama rehberlik ediyorlardı. Manson ailesinin Tate cinayetini bu çiftlikte planladıkları söyleniyor. Yani George Spahn hikayenin önemli bir noktasında.

Film 9 Ağustos 2019’da vizyona girecek. Sharon Tate rolü için en büyük aday Margor Robbie gibi gözüküyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

via[Deadline]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: