Dikkat Spoiler

tenet ne zaman vizyona girecek

TENET Ülkemizde 26 Ağustos’da Vizyona Girecek

Hollywood’un usta yönetmeni Christopher Nolan’ın yeni filmi TENET ülkemizde 26 Ağustos’ta vizyona girecek.

John David Washington, Christopher Nolan’ın orijinal bilim-kurgu aksiyon filmi “Tenet”ın, yeni Kahramanı.

Filmin Kahramanı, alacakaranlığın içinde, gerçek zamanın ötesinde açığa çıkarılabilecek, uluslararası bir casusluk görevindedir. Bütün dünyayı kurtarabilmek adına, çıktığı yolculukta tek sahip olduğu donanımı bir kelimeden oluşur; Tenet.

Zamanda yolculuk değil. Ters yüz.

TENET Oyuncu Kadrosu

“Tenet”in oyuncu kadrosu oldukça zengin;  Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, ile Michael Caine ve Kenneth Branagh filmde rol alacak.

Yazar ve yönetmen Nolan, filmi, IMAX® ve 70mm film tekniklerini kullanarak perdeye taşıdı.  “Tenet”ın yapımcıları Emma Thomas ve Nolan.  Thomas Hayslip filmin yönetici yapımcılığını üstlendi.

Nolan’ın kamera arkası ekibinde yer alan isimler ise şöyle sıralanıyor; görüntü yönetmeni Hoyte van Hoytema, yapım tasarımcısı Nathan Crowley, editör Jennifer Lame, kostüm tasarımcısı Jeffrey Kurland, görsel efektler süpervizörü Andrew Jackson, ve özel efektler süpervizörü Scott Fisher. Filmin original müziği Ludwig Göransson tarafından bestelendi.

“Tenet” yedi ülkede, farklı lokasyonlarda çekildi.

TENET Ne Zaman Vizyona Girecek

TENET 26 Ağustos 2020’de Vizyona Girecek.

TENET FRAGMANI

tenet ne zaman vizyone girecek

Ayrıca, Nolan’ın BAŞLANGIÇ/INCEPTION Filmi, Vizyona Girişinin 10. Yılında, 14 Agustos’ta IMAX® Lokasyonlarda Tekrar Gösterime Girecek.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.