Tessa Thompson ve Chris Hemsworth, Men In Black Filmi İçin Tekrardan Bir Araya Geliyor

Will Smith ve Tommy Lee Jones’un baş rollerinde bulunduğu Men in Black üçlemesi dünya çapında toplamda $1,5 Milyar hasılat elde etmişti. Sony’de Men in Black evreninde geçecek olan yeni bir film için çalışmalara başladığını duyurdu. İlk başrol olarak Chris Hemsworth haberi geldi. İkinci başrol olarak da geçtiğimiz günlerde belli oldu; Tessa Thompson.

Tessa Thompson, son yıllarda Westworld, Creed, Annihilation ve son olarak da Thor: Ragnarok ile oyunculuğunu kanıtlamayı başardı. Karakterler hakkında henüz bir bilgi yok fakat filmin Londra’da geçeceği söyleniyor. Men in Black evreni içerisinde geçeceğini bilsek de Will Smith ve Tommy Lee Jones’un film için geri dönmeyecekler. Filmin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray bulunuyor. Senaryoyu ise Art Marcum ve Matt Holloway kaleme alacak.

Tessa Thompson ve Chris Hemsworth’un iyi bir ikili olduğunu Thor: Ragnarok’ta görmüştük. Şüphesiz bu filmde de iyi bir uyum sağlayacaklar. Tessa Thompson’un son filmi Sorry to Bother You’un fragmanını da bir göz atın deriz.

via[THR]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: