Willem Dafoe’nun yer aldığı The Florida Project Ülkemizde ne zaman çıkacak?

Cannes’de önemli başarılara imza atan The Florida Project ülkemizde vizyona giriyor. Hamburg Film Festival’den Eleştirmenler Ödülü’nü kapan ve Bağımsız Film Ödülleri’ne ve Gotham Ödülleri’ne adaylığı bulunan The Florida Project yerli vizyon tarihine kavuştu.

Dram filmi The Florida Project, Tangeri filmi ile önemli bir başarıya imza atan Sean Baker’ın imzasını taşıyor. Film, ülkemizde 2 Mart 2018 beyazperdede olacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Willem Dafoe (Bobby), Brooklynn Prince (Moonee), Valeria Cotto (Jancey), Bria Vinaite (Halley), Christopher Rivera (Scooty) yer alıyor.

6 yaşındaki Moone ve arkadaşları, yetişkinlerin zorlu dünyasından tamamen uzak kendilerine ait bir dünya yaratmışlardır. Okulların tatil olmasıyla birlikte bu afacan grubun tek dertleri, istedikleri gibi koşup oynayabilmek, kimseyi umursamadan eğlenebilmek ve istedikleri zaman sınırsız dondurma yiyebilmektedir.Oysa, Moone’la birlikte düşük ücretli bir otelde yaşayan asi annesi Halley ile otel müdürü için hayat hiç de günlük güneşlik değildir. Artık çocuk olma lüksleri kalmamış yetişkinler için Florida yazı, zorluk, acı ve gözyaşı demektir…

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: