Dikkat Spoiler

The Last Knight, Michael Bay'in Son Transformers Filmi Mi? 1

The Last Knight, Michael Bay’in Son Transformers Filmi Mi?

Transformers 10 yıllık bir seri ve bu yaz beşinci kez robotların birbiriyle savaşını izleyeceğiz. Tüm serinin yönetmenini Michael Bay beşinci filmle Transformers evrenine veda edebilir. Michael Bay geçtiğimiz günlerde kendi web sitesinden bir yazı yayımladı ve The Last Knight’ın son Transformers filmi olacağı yönünde ciddi sinyaller verdi. İşte Michael Bay’in yazısının bir kısmı.

Bu benim için hem acı hem de tatlı. Her Transformers filminde bunun son film olacağını söylemiştim. Dünya çapında bu filmleri görmek için bekleyen 120 Milyon fan görüyorum ve setime ziyarete gelip mükemmel dileklerde bulunan çocukları görüyorum ve bu da beni bir şekilde geri çekiyordu. Bu filmleri yapmayı seviyorum. Özellikle bu filmleri çekmek eğlencelidir. Fakat bu sefer gerçekten de olabilir.

Micheal Bay bu sefer ne kadar bırakmaya karalı olsa da Paramount’un Transformers’ı bırakmayacağı kesin. Bumblebee filmi içinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Filmde robotlar dışında Mark Wahlberg, Tyrese Gibson, John Turturro ve Josh Duhamel gibi yıldız oyuncular bulunuyor. Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Film 23 Haziran’da vizyona girecek.

via[movieweb.com]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.