Tilda Swinton, İlk Kadın Doctor Who Mu Olacak?

BBC tarihinin en uzun şovlarından biri olan Doctor Who şuan 10. sezonunda ve bu sezonun sonunda serinin 12. doktoru Peter Capaldi karaktere veda edecek. İlk söylentiler James Bond filminden tanıdığımız Ben Whishaw olacak yönündeydi. Başka bir haber ise yeni Doctor Who’nun kadın olacağı ve bunun Tilda Swinton olacağı konuşuluyor.

Doctor Strange’in sevilen oyuncusu 56 yaşındaki aktris Tilda Swinton favoriler arasında. BBC’nin bu uzun süreli şovunda daha hiç bir kadın Doctor Who’yu olmadı ve buda Tilda Swinton’u bir adım daha karaktere yaklaştırıyor. İşte rol için Jessica Bridge of Ladbrokes’in söyledikleri şöyle.

Whovian (Doctor Who Dizisi Fanları) bir sonraki Doctor Who’nun kadın olacağına gittikçe ikna oluyorlar ve ibre şuanda Swinton’a yöneliyor.

Ladbrokes, Doctor Who’yu oynayabileceklerin listesini yayımladı, liste çok uzun ve oldukça ilginç isimler bulunuyor. Yukarıda da bahsettiğimiz James Bond’un yıldızı Ben Whishaw’ında şansı hala devam ediyor gibi gözüküyor. Yeni James Bond olacağı konuşulan İdris Elba’da listede yerini aldı.

Daha 10. Sezon devam ediyor ve stüdyo oyuncu bulma konusunda aceleci davranmıyor ama Tilda Swinton’un yeni Doctor Who olacağı duyurulması bekleniyor. Ladbrokers’ın yayımladı listeyi ve oranlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tilda Swinton – 7/2

Kris Marshall – 4/1

Olivia Colman – 5/1

Maxine Peake – 8/1

Ben Whishaw – 10/1

Richard Ayoade – 10/1

Andrew Buchan – 10/1

Reece Makas – 12/1

Phoebe Waller-Köprüsü – 12/1

Rory Kinnear – 16/1

Andrew Scott – 16/1

Richard Madden – 16/1

David Harewood – 16/1

Paterson Joseph – 16/1

İdris Elba – 20/1

Chris Addison – 20/1

Gwendoline Christie – 20/1

James Norton – 20/1

Adrian Lester – 20/1

Alexander Vlahos – 20/1

Sacha Dhawan – 20/1

Robert Carlyle – 20/1

Laurie Kynaston – 20/1

Michelle Gomez – 33/1

via[tvweb.com]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: