Time: Yılın En Kötü 10 Filmi

Time dergisinin Yılın En İyi Filmleri listesini yayımladıktan sonra şimdide yılın en kötü 10 filmi listesini yayımlıyoruz. Listede gerçekten oldukça acımasız eleştiriler var.

10. Independence Day: Resurgence

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 1

Büyük, aptal ve eğlenceli olması için tasarlanmış bir film için bile, Bağımsızlık Günü: Resurgence ağır geliyor. Uzaylılar yeryüzünü patlatmaya başlarken, bir karakter aslında “Birisi tıbbi bir ekip çağırsın!” Diyor, bunun bir kısmı öyle aptal ki neredeyse sevimli.

9. Suicide Squad

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 2

David Ayer’in DC Comics adaptasyonu, muhtemelen çok acımasız komik olma çabaları ya da saçma ve kesik kesik düzenlemeler gibi birçok şey için affedilebilir. Ancak Harley Quinn’in etrafta aptal gibi dolaşması.Olmamış

8. Mother’s Day

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 3

Bu yıl izleyiciyi nasıl memnun edeceğini bilen yönet yönetmen Garry Marshall’i kaybettik. O yüzden bu hurdayı görmezlikten geliyoruz. Filmi izlediyseniz, Jennifer Aniston’dan karanlık bir anıya sahip olabilirsin, Jennifer Aniston bir palyaçodan tavsiye alıyor. Düşünebiliyor musun? Üzgünüm, Hayır.

7. Café Society

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 4

Woody Allen, Kristen Stewart’ın oynadığı karışık bir kadın tarafından yanlış yönlendirilmiş, garip, sözde güzel bir adam olarak Jesse Eisenberg’i 30’lu yıllarda Hollywood’da belirlenen o kadar belirsiz, o kadar belirsiz olmayan cinsiyetçi masalı merkezinin merkezine koyuyor. Stewart, bu kasvetli filmde en iyi şey. Her şeyden önce ileri sarın.

6. Batman v Superman:Dawn of Justice

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 5

Herkes, Marvel’in aksine, DC Comics’in gerçekten karanlık olduğunu bilir. Yani, gerçekten, gerçekten karanlık. Yani Batman ve Süpermen birbirlerinin kıçlarını tekmeliyorlar? Karanlık, adamım.

5. Now You See Me 2

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 6

İşte sihirli bir numara: Mükemmel zararsız ve daha fazla insanın izlemesi beklenen bir sihirbaz filmi hazırlayın. Kimsenin istemediği bir netice için canlandırın. Voila! Yerli hasılatın yarı yarıya kaybolmasını sağladın.

4. Zoolander 2

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 7

3. Dirty Grandpa

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 8

2. Brothers Grimsby

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 9

Ne yazık ki, bir film olarak izleyicilere, Borat gibi alakalı bir yere meydan okumaz; bunun yerine, 18+ fil sahneleri ile memnun olmamızı ister; kıkırdama için iyi, Ancak gürültüyü gerçeğe dönüştürecek kadar yeterli değil.

1. X-Men Apocalypse

Time: Yılın En Kötü 10 Filmi 10

Bu filmin gerçek suçu, Hollywood’da en çok aranan yetenekleri harcamasaydı. Neden cast Oscar Isaac’ı dev mavi kaplumbağa kabuğunun içinde saklamak için kullandı? Neden Michael Fassbender sadece en klişe sahnelerine duygusal birlik katmaya çalışıyordu? Zavallı Jennifer Lawrence, bir David O. Russell filminin setinden kaçana kadar, dakikaları sayarken görülebilir.

 

Tags:

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: