Tom Holland, Avengers: Infinity War İçin Tüm Zamanların En Büyük Filmi Olacağını Söyledi

Her hafta Avengers: Infinity War’ın ne kadar büyük bir film olacağından bahseden haberler yapıyoruz. Son olarak Scarlett Johansson filmde 60 karakterin bulunduğunu bir sahnede ise 30 karakterin bulunduğunu söyledi. Şimdi de Tom Holland, Infinity War’dan ‘Tüm zamanların en büyük filmi.’ diyerek bahsetti. Verdiği röportajda tam olarak şunları söyledi.

Tüm zamanların en büyük filmi olacak. İnanın bana hiç kimse kimse bu filme hazır değil. Film hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Kötü adamın kimin olacağını biliyorum sadece bu kadarını biliyorum. Bir şey okumama izin vermiyorlar çünkü sır tutmakta çok kötüyüm.

İlk fragmanında Thor: Ragnarok vizyona girmeden önce geleceği de açıklandı. Yakında düzenlenecek olan Comic Con’da da bu fragman çıkabilir. Zaten fotoğraflardan ve yayınlanan ilk bakış videosundan bir çok Marvel karakterinin kadroda bulunacağı onaylandı. Spider-Man’in filmde ki süresi de hemen hemen Civil War’daki süresiyle aynı olacağı açıklandı. Belki diğer Avengers filminde daha büyük bir rol oynayabilir. Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

via[ComicBookMovie]

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: