Woody Harrelson, Han Solo Filmiyle İlgili İddialı Konuştu

2016 yılında Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ile birlikte Star Wars evreninde ki bağımsız filmlerinde başarı elde edebileceğini gösterdi. Han Solo’nun gençliğini anlatan bir film de yolda ve çekimleri başladı. Ünlü kaçakçı Han Solo’nun gençliğini Alden Ehrenreich canlandıracak ve onun akıl hocası Garris Shrike’ı Woody Harrelson canlandıracak. Harrelson, Collider‘a verdiği röportajda konu Star Wars’ın yeni bağımsız filmi Han Solo’dan açıldı ve Harrelson film ile ilgili oldukça iddialı konuştu. İşte Harrelson’ın söyledikleri.

Mükemmeller. Bilirsiniz, bir film yönetmeni kadar iyidir ve bu yüzden şüphelerim vardı çünkü tüm filmlerin bütününe baktığınız zaman, mükemmel şeyler var fakat bazılarında senaryo kötü yada oyunculuk yada yönetmenliği kötü, bizim mükemmel oyuncularımız mükemmel yönetmenimiz, mükemmel bir senaryomuz ve gerçekten en iyisini yapacağımızı hissediyorum.

Bu konuşmasıyla tabiki de beklentimizi yükseltiyor. Filmin çıkmasına bu kadar varken ve çekimleri devam ederken en iyisini yapacağımızı hissediyorum demek büyük bir şey. Woody Harrelson’ın rolü henüz resmi olarak duyurulmasa da Garris Shrike’ı oynayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Sizde konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: