Yarının Sınırında 2 Resmi Olarak Geliyor

İlki sevilen filmin devamı niteliğinde olan Yarının Sınırında 2 resmen çıkacak. Matthew Robinson senaristliğe getirildi. Orijinal kadroyu görebiliriz.

Deadline’nın haberine göre Warner Bros. ilk filmin yönetmenliğini yapan Doug Liman ve ilk filmde uzaylılarla savaşan yıldızlar Tom Cruise ve Emily Blunt ile anlaşmaya çalışılıyor.

Cruise’un karakteri uzaylılar tarafından her öldürüldüğünde kendisini dirilten bir zaman döngüsünde kendini bulur. Blunt, Cruise’a gerekli dövüş becerileri konusunda yardım eden bir Özel Kuvvetler askerini canlandırıyor. Hiroshi Sakurazaka’nın Japon grafik romanı All You Need Is Kill‘i temel alan orijinal, Warner Bros ve eş finansmanı ortağı Village Roadshow Pictures için dünya çapında 370 milyon dolar hasılat elde etti. Kritik görüş birliği sitesi rottentomatoes.com’da % 90 onay aldı.

Yarının Sınırında 2 için 2016 yılından beri çalışılıyor. Senaristliğe Joe Shrapnel ve Anna getirildikten sonra proje ilerlememişti. Waterhouse Film yapımclığını Erwin Stoff, Tom Lassally ve Masi Oka üstlenecek. Yıldız oyuncular kararlarını senaryoyu gördükten sonra verecek.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: