Yeni Terminatör Gabriel Luna Oldu

Bildiğiniz üzere James Cameron’un öncülüğünde çıkan Terminatör serisi günümüzde bile hala övgüyle söz edilmekte. Fakat ikinci filmden sonra işler pek iyi gitmedi hele son çıkan Terminatör: Genisys tam bir hayal kırıklığı yaratmıştı. James Cameron dümeni tekrar eline aldı yeni gelecek isimsiz Termiantör filminde yapımcı olarak yer alacak. Yönetmenliğinde ise Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller olacak.

Tabi yeni bir Terminatör filmi için Arnold Schwarzenegger  ve Sarah Conner’ı canlandıran  Linda Hamilton tekrardan rollerine geri dönecek. Bunun dışında yeni bir Terminatörümüz daha olacak. O isim ise Marvel’in Agents of S.H.I.E.L.D dizisinde Ghost Rider’ın Robbie Reyes canlandıran Gabriel Luna olacak! Diziye geçtiğimiz sezon katılan oyuncu performansıyla övgüyle söz edilmişti.

Gabrial Luna’nın dışında filmin kadrosunda Natalia Reyes, Diego Boneta ve Mackenzie Davis de dahil oldu. Yeni yeni serinin bir üçleme olarak planlandığını da daha önce hem James Cameron’dan hem de Tim Miller’dan duymuştuk. Film Arnold Schwarzenegger’ın kalp ameliyatı olması üzerine Temmuz 2019’dan Kasım 2019’da ertelenmişti.

Siz bu konu hakkına ne düşünüyorsunuz?

via[Movieweb]

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: