Dikkat Spoiler

Zack Snyder, Grup İçindeki Dinamikler Hakkında Konuştu 1

Zack Snyder, Grup İçindeki Dinamikler Hakkında Konuştu

Zack Snyder’ın Batman V Superman filmiyle iyi bir iş başardığını söyleyemeyiz fakat görsel açıdan güzel bir film olmuştu. DC, ne kadar çok eleştirilse de Justice League filmini de Zack Snyder’a emanet etti. DC’nin o karanlık havasından daha çok daha eğlenceli bir film olacağını düşünüyoruz. İlk fragmanda da izlediğimiz gibi aslında karakterler birbirinden çok farklı. Zack Synder, takım arasındaki bu dinamiği keşfetmenin eğlenceli olduğunu söylüyor.

Justice League yapmanın en iyi yanlarından biri , farklı geçmişleri, eşsiz bakış açılarını ve takım halinde çalışmak için farklı karakter gruplarındaki insanlar arasındaki dinamiği keşfetmekti.

Bu altı Justice League üyesi Dünya’ya gelen bir tehlikeye karşı koymak için toplandı. Synder’a göre bu, oyuncular arasındaki kamera arkasındaki dinamiklerden büyük ölçüde etkileniyordu.

Dinamikleri, büyük drama ve karmaşık ilişkiler için fırsat sunmakla kalmıyor aynı zamanda eğlenceli vakit geçiriyor. Bu keşfetmek için harika bir şey ve inanılmaz oyuncularımızla eklediğinizde ve kimyaları bu dinamiğe eklendiğinde daha iyi oluyor.

DC filmlerinin sorunu çok karanlık olması mıydı yoksa senaryonun kötü olması mıydı. Bizce daha çok senaryosu kötü filmler ortaya konulduğu için filmler çok eleştiri topluyor. Umarız Justice League bunu bozar ve daha iyi bir film izleyebiliriz.Filmin fragmanını aşağıdan bulabilirsiniz.

via[comicbook.com]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.