Avengers: Infinity War Fragman Teaserı Yayımlandı

Marvel Studios, Avengers: Infinity War için ilk fragman teaserını yayınladı. Maalesef filmden herhangi bir görüntü bulamayacaksınız. Marvel, hayranları için Infinity War’daki görüntüler yerine hayranlarının önceki Marvel Studios filmlerine gösterdikleri tepkilerin videosunu yapmayı tercih etmiş. Nitekim Sonsuzluk Savaşı bir doruk noktası olayının başlangıcıdır. İsmi henüz belli olmayan Avengers 4‘le birlikte, Marvel Cinematic Universe için karakterler öleceğini, aktörlerin MCU’dan ayrılacağını ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyoruz.

Kaptan Amerika: Kış Askeri ve Captain America: Civil War filmlerinin arkasındaki film yapımcıları Joe Russo ve Anthony Russo, hem Infinity War’ı hem de Avengers 4‘ü yönettiler. Bunların ikincisi hala yapım aşamasında. Filmler, Marvel Cinematic Universe’deki neredeyse her önemli karakteri içerdiği için çok büyük bir oyuncu kadrosunun ürünü olacak.

Infinity War Fragmanı Ne Zaman Gelecek?

Bu teaser, Avengers: Infinity War’ın fragmanının yarın geleceğini doğruluyor. Fragmanı görmek için oldukça sabırsızız. Comic-Con’da, bir footage gösterilmişti ancak Marvel, resmi fragmanlarda genellikle aynı görüntüleri tekrarlamaz. Bu nedenle, eventde gösterilenden çok daha farklı şeyler bekliyoruz.

Filmin oyuncu kadrosunda; Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Paul Rudd, Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Pom Klementieff, Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Peter Dinklage, Josh Brolin, ve daha bir çok kişi yer alacak. Film, 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: