Dikkat Spoiler

Daha Çok +18 X-Men Filmi Görecek Miyiz? 1

Daha Çok +18 X-Men Filmi Görecek Miyiz?

Logan 3 Mart’ta vizyona girdi ve Hugh Jackman karaktere veda etti. Eleştirmelerin ve izleyicilerin beğenisi toplamaya başardı. Gişede de aynı başarıyı gösteren film 3 günde dünya çapında 234 Milyon$’a ulaşamaya başardı. Bu filmin bize kazandırdığı başka bir şey ise R Rated yani +18 X-Men veya süper kahraman filmlerinin başarılı olabileceğiydi. 2016 yılında sevdiğimiz filmlerden Deadpool‘da + 18 bir filmdi ve dünya çapında 800 Milyon$ hasılata ulaşmıştı.

Buda bize gösteriyor ki +18 X-Men filmleri daha başarılı oluyor. Exhibitor Relations Analisti Jeff Bock’ta aynı fikirde ve Fox’un cesur olmasını ve bizi ateşlemeye devam etmesini söylüyor. Dünyanın +18 X-Men filmlerine de hazır olduğunu da sözlerine kattı.

James Mangold, karakterin karanlık tarafını yansıtmak için Logan içinde Hugh Jackman’la bir anlaşma yaptığını söylüyor. Tıpkı “Unforgiven” filmindeki  Clint Eastwood’un oynadığı William Munny karakteri gibi. Öldürdüğü hayatlarla da uğraşıyor. Mangold bunu dışında stüdyonun ve kendisinin bir arayış içinde olduğunu gözünü herkesin açması gerektiğini söylüyor. Çünkü küçük bir tükenme hissi geldiğini ve aynı filmleri defalarca yapmamaları gerektiğini de sözlerine katıyor.

Deadpool hayranların uzun süredir beklediği bir filmdi ve çıktığında da büyük yankı uyandırdı. Deadpool ve Logan filmlerinin ortak yönü diğer X-Men filmlerinden çok farklı olmasıydı ve bu farklılık herkes çok beğendi ve böyle devam etmesi de hepimizin dileği.

via[variety.com]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.