En İyi Komedi Filmleri – Güncel

Hazırlarken en çok eğlendiğimiz listelerinin başında gelen en iyi komedi filmleri listesini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Herhangi bir sıralama yapmadık. Bizlere göre hepsi ilk sıralara oynayacak şekilde. İsterseniz listemize geçelim:

Big Lebowski

big lebowski

Jeff “The Dude” Lebowski, aynı adı taşıyan bir milyoner ile karıştırılmasının ardından bowling arkadaşlarından tazminatı ödemeye yardım etmeleri için yardım istiyor.

Hangover/Felekten Bir Gece

Hangover-GQ-6Mar17_rex_b

Üç arkadaş Las Vegas’ta bir bekarlığa veda partisinin ardından uyanırlar. Önceki geceye dair hiç bir fikirleri yoktur. Ayrıca arkadaşlarını da bulamazlar. Bu üçlü önceki geceyi hatırlamaya ve kayıp arkadaşlarını düğünden önce bulmaya çalışırlar.

Kung Fu Sokağı

kung-fu-hustle-1200-1200-675-675-crop-000000_gtcv.910

1940’larda Çin’in Şangay kentinde bir gangster, ünlü Balta Çetesine katılmak istiyor, sokak sakinleri ise kendi alanlarını koruma konusunda olağanüstü güçler sergiliyorlar.

Zombilerin Şafağı

MCDSHOF_EC025

Bir zombi filmini komedi yapsak nasıl olur? Bu film bunun cevabını veriyor. Shaun’un hayatını bir düzene sokmaya çalışırken bir yandan da dirilen zombilerle uğraşmasını konu alıyor.

Truman Show

truman-show-wannart-one-cikan-900x580

Bir sigorta satıcısı bütün hayatının aslında bir TV programı olduğunu keşfeder.

Bay Evet

yes_man_photo_3-1355052473

Carl Allen, bütün yıl boyunca her şeye “evet” demek için kendini zorlar.

G.O.R.A

resized_b93e5-bd6a6a5emaxresdefault

Arif Işık dükkanına gelen uzaylılar tarafından G.O.R.A. adlı gezegene kaçırılır. Gezegenin prensesi ise Komutan Logar ile istemediği bir evliliğe zorlanır. Arif’in tek amacı bu gezegenden kaçmaktır.

Organize İşler

MMPAA8U5PFY3CUFX8DKHP7HWHAAF5NHD_1515581879

Asım Noyan önderliğindeki bir çeteyle bağlantılı çalıntı bir arabayı kullanan Ocak ailesi çeteden intikam almayı planlar.

Büyük Budapeşte Oteli

1grand

Birinci ve ikinci Dünya Savaşları arasındaki kurgusal Zubrowka Cumhuriyeti’nden ünlü bir otelde efsanevi bir konsiyerj olan Gustave H’nin ve en güvenilir arkadaşı olan Zero Moustafa’nın maceralarını anlatıyor.

Çok Fena

SuperbadCover

İki lise öğrencisi, çılgın bir parti düzenlemeye karar verdikten sonra ayrılık kaygısıyla uğraşmak zorunda kalıyor.

Tropik Fırtına

6TdYGyANd7QhcV6gsx4meW8Y9Wf

Büyük bütçeli bir savaş filmi çeken bir grup oyuncu, canlandırdıkları askerler olmaya zorlanıyor.

Şansa Bak

flawedguru

27 yaşında kanser olduğunu öğrenen bir adamın hikayesine odaklanıyor.

Zombieland

0134371

Zombi türüne yapılmış en eğlenceli filmlerden biri içinde hem Aşk Hikayesi, hem korku, hem de komedi barındıran ve izleyenleri kendine hayran bırakan bir film Şiddetle tavsiye ediyoruz

Spider-Man: Into the Spider-Verse

MV5BMjA0MTgwNTM5MV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTgyODI4NjM_._V1_SX1777_CR0_0_1777_744_AL_.0

Miles Morales, kendi gerçekliğinde Örümcek Adam olur ve diğer beş meslektaşıyla birlikte tüm gerçeklikleri için bir tehdidi durdurmaya çalışırlar.

Sarayin Gözdesi

the-favourite-2

  1. yüzyılın başlarında, İngiltere’de bir kırılgan bir Kraliçe olan Anne, tahtı işgal eder ve yakın arkadaşı Lady Sarah, ülkeyi onun yerine yönetir. Yeni hizmetçi Abigail geldiğinde çekiciliği onu Sarah ile sonlandırır.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: