Dikkat Spoiler

Han Solo Filminin Çekimleri Şubat'ta Başlayacak 1

Han Solo Filminin Çekimleri Şubat’ta Başlayacak

Sonunda Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi sinemalarda ve dünyanın dört bir yanından izleyicileriyle buluştu. Star Wars’ın ilk bağımsız filmi olan Rouge One büyük bir hafta sonu açılışı yaptı. Star Wars’ın bundan sonraki filmi Han Solo olacak ve çekimlere başlamak için oyuncu toplamaya başladılar. Geçtiğimiz günlerde Lucas Filmin Başkanı  Kathleen Kennedy’in verdiği bir röportajda filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı sorulduğunda Kennedy şu cevabı verdi:

Aslında biz çekimlere çok yakınız. Çekimlere Şubat’ta başlayacağız.

Şubat şaşırtıcı gözükmüyor fakat Star Wars hayranları buna çok sevinecek gibi gözüküyor. Bu da Genç Han Solo hakkında yakın zamanda daha çok bilgi alacağımızı gösteriyor. Film’in Mayıs 2018’de çıkması planlanıyor.

Ayrıca Genç Han Solo filminden 5 ay sonra Star Wars: Bölüm 8 çıkacak buda Lucas Film ve Disney için filmi etkin bir şekilde pazarlamayı zorkaştırcak çünkü insanlar 2018’de büyük ihtimalle Han Solo filmi yerine Star Wars: Bölüm 8’i konuşacaklar. Kennedy Star Wars: Bölüm 8 hakkında ne zaman bişeyler öğrenmeye başlayacağımız sorusuna şöyle cevap verdi.

Çok yakında. Biraz mola vereceğiz ve sonra bahara doğru bir şeyler görmeye başlayacaksınız.

Han Solo filmi için yönetmen koltuğunda The LEGO Filminin ve 21 Jump Street filminin yönetmenleri Phil Lord ve Chris Miller olacak ve Alden Ehrenreich’in Han Solo’yu canlandıracağını biliyoruz. Bunu dışında Game Of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke’de oyunca kadrosunda ama henüz hangi rolde olacağı belli değil ve Donald Glover’ı Genç Lando Calrissian olarak izleyeceğiz. Lucas Filmin Başkanı  Kathleen Kennedy’in verdiği aşağıda bulabilirsiniz.

Bir Star Wars Hikayesi’ne Doğru yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://movieweb.com/han-solo-movie-production-start-date-2017-star-wars/

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.