Dikkat Spoiler

Margot Robbie, DiCaprio'ya Attığı Tokat Sayesinde Wolf of Wall Street'teki Rolü Almış 1

Margot Robbie, DiCaprio’ya Attığı Tokat Sayesinde Wolf of Wall Street’teki Rolü Almış

Margot Robbie, geçtiğimiz yıl vizyona giren Suicide Squad filmi ile popülerliğini gittikçe arttırmaya devam ediyor. Herhalde hepimiz onu Wolf of Wall Street’teki karakteriyle tanıdık. Wolf of Wall Street filminin hem yapımcısı hem de yönetmeni olan Martin Scorsese, TIME dergisinin ‘100 Etkili Kişi‘ listesine giren Margot Robbie için Wolf of Wall Street’teki rolünü yaptığı doğaçlama sayesinde aldığını yazdı.

İlk buluşmamızda Wolf of Wall Street’teki rolü aldı. Hepimizi şaşkına çeviren bir doğaçlamaydı.

Buradaki doğaçlama diyerek kastettiği şey DiCaprio’ya tokat atması. Margot Robbie verdiği bir röportajda deneme çekimlerinde yaşadıklarını şöyle anlatıyor.

Kafamın içinde, 30 saniye içinde etkileyici bir şey yapmazsam hiçbir şey olmayacak. Hayatımın fırsatıydı ve sonra birbirimize(DiCaprio’dan bahsediyor.) bağırmaya başladık ve gerçekten korkutucuydu. Zar zor devam edebildim. Son olarak ‘Benim gibi bir kocaya sahip olduğun için mutlu olmasın. Şimdi buraya gel ve öp beni.’ dedi. Sonra yüzüne yaklaştım ve ‘Belki onu öpmeliyim. Bir daha be zaman Leo DiCaprio öpme şansı bulacağım ki’ diye düşündüm. Ama beynimin başka kısmı sadece ona… TOKATI VURDUM! Yüzüne vurdum. Sonra çığlık atarak ‘Senin A… K…’ dedim ve bunların hiç biri senaryoda yoktu. Bütün oda donup kaldı.

İyi kide bunu yapmış ve rolü almış. Önümüzdeki yıllarda da bir çok projede bulunacak olan Robbie geçen sene Harley Quinn rolüyle çok konuşulmuştu ve stüdyo bir Harley Quinn solo filmi için kolları sıvamıştı.

via[Independent]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.