Matt Reeves, The Batman’i Yönetmeyecek

DC’nin The Batman filmi için yılan hikayesine döndü diyebiliriz. Önce tamamen Ben Affleck’e emanet edildi sonra Affleck yönetmenliğinden ayrıldığını duyurdu. Matt Reeves’in yönetmenlikte favoriler de olduğu haberleri çıktı ve hatta yöneteceği bile söylendi. Batman senaryosu hazır denildi herkes mutlu haberleri çıktı bizde mutlu olduk. Ben Affleck’in artık Batman olmak istemiyor haberleriyle hepimiz yıkıldık. Son haftalar işte bu Batman haberleriyle geçti. Şimdi ise Matt Reeves’in Batman’i yönetmeyecek.

Hollywood Reporter‘ın haberine göre Matt Reeves ile olan görüşmelerin olumsuz sonuçlanmış. Matt Reeves’in nasıl bir sorun veya sorunlar yaşadığı belirtilmemiş. Warner Bros. bu filmi yapmakta hala niyetli gibi gözüküyor ama böyle giderse Batman filmi ne zaman çıkar veya çıkar mı bilemiyoruz.

Tabi asıl sorun Warner Bros.’tada olabilir. Bildiğiniz üzere David Ayer’in çektiği Suicide Squad’ı beğenmediler ve oyuncuları çağırarak yeni sahneler çekmişlerdi. Sonra da karşımıza karman çorman bir film çıkmıştı. Buradan da görüyoruz ki Warner Bros. yönetmenlere istedikleri alanı vermiyorlar. Umarız bu değişir ve iyi bir yönetmen ve senaryo ile bu film çekilir.

batman gif ile ilgili görsel sonucu

Lego Batman incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: