Dikkat Spoiler

Darth Vader Rogue One Fragman / Trailer

Darth Vader Rogue One Fragmanında

Dünya’nın gelmiş geçmiş en ünlü kötü karakterlerden olan Darth Vader Rogue One fragmanıyla birlikte tekrar ekranlara döndü!

Hepimizin beklediği Disney’in yeni Star Wars filmine kavuşacağımız süre her geçen gün biraz daha kısalıyor ve Rogue One: Bir Star Wars filmine yeni bir bakış atmanın vakti geldi.Disney ve Lucasfilm tez canlı hayranları için uzun süredir yayımlama planları yaptığı yeni fragmanı yayımladı.

Rogue One, Star Wars: Bölüm III – Sith’in İntikamı ile Star Wars:Bölüm IV, Yeni Umut arasında, bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatıyor.

Filmde, Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Alan Tudyk, Diego Luna, Donnie Yen, Wen Jiang ve Star Wars: The Clone Wars’dan Saw Gerrera rolünü oynacak olan Forest Whitaker var.Filmin yönetmenliğini Godzilla’nın yönetmenliğini yapan Gareth Edwards yapıyor.Filmin senaryosunu Chris Weitz, Gary Whitta ve John Knoll yazdı.

Rogue One, Star Wars’un Disney ve  Lucasfilm tarafından planlanan birçok yan filmden ilki.Film 14 Aralıkta vizyona girecek.

 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.