Dikkat Spoiler

Üç Film İçinde Bir Hulk Filmi 1

Üç Film İçinde Bir Hulk Filmi

Thor: Ragnarok‘a sayılı günler kaldı. Film içersin de bir çok yeni karakterin yanı sıra Hulk’un hikayesini de izleyeceğiz. Fakat Hulk’un hikayesini sadece bu film ile değil gelecek olan Avengers filmleri içerisinde de işleyecekler. Tabi bunun asıl sebebi Hulk’un solo film haklarının Universal’ın elinde olması. Bu bir Hulk solo filmine engel mi? Hayır. Şirketler arası antlaşmalar yapılabileceğini Spiderman’de gördük. Fakat Mark Ruffalo, Temmuz ayında düzenlenen D23’te konuya şöyle açıklık getirmişti.

Bugün tamamen bir şeyler açıklığa kavuşturmak istiyorum, solo Hulk filmi hiçbir zaman gerçekleşmeyecek. Çünkü Universal solo Hulk filminin haklarına sahip ve bazı nedenlerden ötürü Marvel ile nasıl oynayacaklarını bilmiyorlar ve para kazanmak istemiyorlar.

Yani buradaki problem Universal gibi gözüküyor. Marvel tabi bu konuya bir çare getirmiş gibi gözüküyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hulk’un hikayesini sadece Thor: Ragnarok’ta anlatmayacaklar. Mark Ruffalo verdiği bir röportajda Marvel Başkanı Kevin Feige ile konuştuklarını ve bağımsız Hulk hikayesinin üç film içerisinde anlatılacağını söyledi. Thor: Ragnarok içerisinde bir Hulk hikayesi izlemek bizi heyecanlandırmıştı fakat önümüzde ki gelecek olan ve büyük bir kadroya sahip olan Avengers filmleri içerisinde bir Hulk hikayesi nasıl olur bilmiyoruz. Çünkü film içerisinde post-credit sahnelerinin yıldızı kötü adamımız Thanos’u ilk defa izleyeceğiz. Bunların içinde Hulk’a nasıl odaklanacağız veya Hulk’un hikayesini ne şekilde izleyeceğimiz hakkında pek bir fikrimiz yok maalesef.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

via[CinemaBlend]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.