Warner Bros. Suicide Squad 2 Yönetmenliği İçin Mel Gibson’a Teklif Götürdü

Mel Gibson DC Evreni’ne yönetmen olarak katılabilir. Warner Bros., Suicide Squad 2 yönetmenliği için Mel Gibson’a teklif götürdü.

Gelen bilgilere göre Mel Gibson teklife sıcak bakıyor ancak stüdyo acele etmek istemiyor. Bu yüzden Daniel Espinosa‘nın da aralarında bulunduğu bir kaç yönetmene teklif götürdü.

Gibson’un son filmi 6 dalda Oscar’a aday gösterildi. Ancak hayranlar ikiye bölünmüş durumda. Şimdiden bu teklif dalga konusu olmaya başladı. Gibson’on Suicide Squad 2 için biçilmiş kaftan olduğunu söylemek pekte mümkün değil

Will Smith, Margot Robbie ve Jared Leto gibi yıldızların olduğu İlk filmi David Ayer yönetmişti. Gişede 700 milyon dolar gibi bir hasılat elde etse de hayranlar ve eleştirmenler tarafından pek beğenilmemişti. Gotham City Sirens filmi de David Ayer’a emanet ancak Warner Bros. Suicide Squad 2 için Ayer’i düşünmüyor.

Warner Bros. için işler pek yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta Ben Affleck, Batman filmi yönetmenliğinden çekilmiş ve bir kaç gün sonra Batman rolünden de ayrılacağı iddia edilmişti.

Bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.

Mel Gibson Suicide Squad 2

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: