Wonder Woman En Çok Kazanç Elde Eden İlk 20 Filmden Biri Oldu!

Warner Bros’un Wonder Woman’ı Amerika’da en çok kazanç elde eden 20 filmden biri oldu. Başrollerinde Diana’yı canlandıran Gal Gadot’un ve Steve Trevor’ı canlandıran Chris Pine’nin olduğu filmin konusu DC’nin en popüler karakterlerinden ikisinin ana hikayesini anlatıyor. Patty Jenkins’in yönettiği film geçtiğimiz Haziran ayında gösterime girmişti ve bu yazın en çok seyirci elde eden filmi olmuştu.

Forbes’e göre Wonder Woman, Cuma’dan Pazar’a kadar ek 445bin dolar daha kazandı ve yerel gelirini 408.9 milyon dolara yükseltti. Bununla birlikte film, Lionsgate’in Açlık Oyunları’nın ve Marvel Studios’un Captain America: Civil War’ının önüne geçiyor. Ek olarak Labor Day hafta sonunun getirisi ile 409 milyon dolar olacağı söyleniyor buda bir diğer Marvel filmi Iron Man 3’ü de geçmesini sağlıyor. Böylelikle film, en çok kazanç elde eden 20. yerli film olmakla birlikte, The AvengersAvengers: Age of UltronThe Dark Knight ve The Dark Knight Rises’ın ardından beşinci en büyük süper kahraman filmi oluyor.

Wonder Woman’ın devam filmini beklerken Amazonların Tanrıçasını Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill), Aquaman (Jason Momoa), The Flash (Ezra Miller) ve Cyborg (Ray Fisher) ile Justice League filminde Steppenwolf ve Parademon ile savaşırken göreceğiz.

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: