Dikkat Spoiler

Box Office: Logan'dan Cuma Gününde Büyük Açılış 1

Box Office: Logan’dan Cuma Gününde Büyük Açılış

17 yıllık bir devrin sonu olan Hugh Jackman’ın son Wolverine filmi Logan geçtiğimiz cuma günü vizyona girdi. Eleştirmenler ve izleyiciler tarafında çok beğenildi ve Rotten Tomatoes’tan %94 oy aldı. Gişede de aynı başarıyı gösteren Logan Cuma günü 33,1 Milyon$ hasılata ulaştı bile. Üç günlük hasılat için 80 Milyon$ aşması bekleniyor.

Film +18(R-Rated) bir film olmasına rağmen büyük bir açılış yaptı. Daha önce 2007 yılında Zack Snyder’ın 300 filmi hafta sonu 70 Milyon$ hasılat elde etmişti. Logan’ın bu rakamı geçmesi bekleniyor. Diğer Wolverine filmlerinden de daha iyi hasılat elde etti.

Diğer X-Men filmlerine bakacak olursak, Deadpool açılış günü 47,3 Milyon$ hasılat elde etmişti ve hafta sonu hasılatı 132,4 Milyon$’dı. X-Men 3: The Last Stand 14,1 Miyon$ açılış günü hasılatı ve hafta sonu 102,7 Milyon$ hasılat elde etmişti. X-Men: Days of Future Past 35,5 Milyon$ açılış günü hasılatı ve 90.8 Milyon$ hafta sonu hasılatı elde etmişti.

Bu sene ise Movie The Lego Batman hafta sonu 53 Milyon$ hasılat elde etti. Logan’ın bu rakamı geçerek 2017’nin şu ana kadar ki en iyi hafta sonu açılışı yapan filmi olması bekleniyor. Tabi 2017 yılında bir çok film gelecek ve hepsinin bu sayıyı geçme ihtimali var.

Box Office: Logan'dan Cuma Gününde Büyük Açılış 2

via[movieweb.com]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.