Margot Robbie drama filmi Dreamland’de yer alacak.

Margot Robbie, Nicolaas Zwart tarafından yazılmış ve Sundance kazananı Miles Joris-Peyrafitte’nin (As You Are) yönettiği duygusal gerilim filmi olan Dreamland’da oynayacak. Dreamstone hikayesi: Dust Bowl’un ailesinin çiftliğini yerle bir etmesinin ardından, 15 yaşındaki Eugene Evans, Margot Robbie’nin kafasına koyulan ödülü almak için yola koyulur. Her ihtimal karşısında, FBI’ı ve yerel polisin bir adım önünde olması gerekir; ancak kendisinde düşündüğünden fazlası olduğunu keşfeder. İşte Margot Robbie’nin yapım şirketi Lucky Chap’in yaptığı bir açıklama şöyle:

“Dönemin vizyonuna ve anlayışına mükemmel uyan, yetenekli Miles ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Lucky Chap Entertainment, Amerikan tarihinde böylesine önemli bir zamanın nostaljik güzelliklerini ve cesur gerçekçiliğini mükemmel bir şekilde dengeleyecek” dedi. Dreamland’ın mükemmel ortakları olan, ileri görüşlü Brian ve Rian ile işbirliği yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi.

Film Margot Robbie, Tom Ackerley ve Lucky Chap Entertainment’tan Josey McNamara ve Automatik’den Brian Kavanaugh-Jones ve Rian Cahill tarafından yapılacak. Romulus Entertainment’tan Brad Feinstein hem finanse ediyor hem de yapımcılığını üstleniyor. Sierra / Affinity, CAA / WME ortak yerli satışları destekleyerek bu yılki Cannes Film Pazarında başlayacak olan dış satışları ele alacak. Margot Robbie son oyunculuğunu The Wolf of Wall Street ve İntihar Timi’nde sergiledi. Yaklaşan projeleri arasında I, Tonya, Miramax ve Goodbye Christopher Robin yer alıyor. Brian Kavanaugh-Jones’un Dreamland hakkında yaptığı açıklamada şunları söylüyor.

Miles Joris-Peyrafitte ve Margot Robbie’nin olağanüstü yeteneklerinin yanında gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum. Nicolaas Zwart sabırsızlanacak kadar parlak ve güzel bir dünya yarattı.”

Film yapımcısı Miles Joris-Peyrafitte, Sundance 2015 Özel Jüri Ödülünü alan As You Are’ın senaryosunda yazmış ve oynamıştır. O tarihte 23 yaşındaydı ve festivalde şimdiye kadar yarışmış en genç film yapımcılarından biri. LuckyChap Entertainment, kendi himayesi altında birkaç prodüksiyon projesi üzerinde çalışıyor. Mirandax’la Tonya’da yapımı tamamladılar. Geliştirdikleri projeler Universal Studio’lu Kötü Maymunlar, Warner Bros. Pictures’lı Fierce Kingdom ve Donald De Line ve Amy Pascal ile birlikte Marion’dur. Romulus Entertainment CEO’su Brad Feinstein’ın yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu projeye katılmaktan ve bu mükemmel filmi yaratmak için yetenekli sanatçıları bir araya getirmekten memnuniyet duyuyoruz .. Margot ve Miles, ülkenin en zor zamanlarında romantizm ve şiddeti güzelce dengelenen bu hikayeye eşsiz ve teşvik edici bir perspektif sunacak. Lucky Chap Entertainment ve Automatik gibi büyük ortaklarla işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. ”

Automatik, Brian Kavanaugh-Jones ve Fred Berger tarafından yönetilen Los Angeles merkezli film ve televizyon yapım şirketidir ve Grandview Management ile ortaklık yapmaktadır. Kavanaugh-Jones, 2010’da kuruluşundan bu yana, Jeff Nichols’un Take Shelter’tan gece yarısına özel ve sevecen filmleri, Sinsice bölümler, Sinister serisi ve The Signal adlı filmi de içeren 40’dan fazla film üretti. Berger geçtiğimiz günlerde Damien Chazelle’in ödüllü La La Land‘i yapmış ve bir Akademi Ödülü’ne aday gösterilmiştir. Aynı zamanda Andre Ovredal’ın kült gerilim filmi The Autopsy of Jane Doe de bulunmaktadır.

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: